Magazynier

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, czuwanie nad ich odbiorem jakościowym i ilościowym, sporządzanie dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia.
  • Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.
  • Kontrola wydawanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym.
  • Odpowiednie pakowanie i zabezpieczanie materiałów wydawanych z magazynu.
  • Wydawanie towarów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych.
  • Informowanie osoby odpowiedzialnej za spedycję o wadze i wymiarach przesyłek.
  • Prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań.
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji.
  • Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym.
  • Wykonywanie innych prac zleconych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i efektywności,
  • pomoc doświadczonych współpracowników w pierwszych tygodniach pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.