O nas
Witamy w Akapicie

Drukarnia Akapit to dynamicznie rozwijająca się firma z Lubelszczyzny. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej. Od chwili powstania stawia na rozwój i wspieranie lokalnego rynku pracy zatrudniając ludzi kreatywnych, nietuzinkowych, z pasją, dzięki którym może sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym zamówieniom. Patrząc w przyszłość drukarnia rozpoczęła wdrażanie bezkompromisowego systemu kontroli jakości na poszczególnych procesach produkcji. Wszystko po to, aby spełnić wysokie wymagania swoich klientów. 

Drukarnia Akapit świadczy usługi poligraficzne dla wydawnictw, firm poligraficznych, firm produkcyjnych, agencji reklamowych i banków stale inwestując w nowe urządzenia a co za tym idzie powiększając nieustannie zakres oferowanych usług.

president

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć w pełni profesjonalne usługi. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Zapraszam do współpracy.

Grzegorz Kieloch Prezes Zarządu

tradycja połączona z nowoczesnością

Character
Working-guy
Łączymy tradycję z nowoczesnością

Od października 2017 r. zaczął obowiązywać nasz nowy logotyp. Stopniowo będzie on zastępował dotychczasowe logo obecne na naszych stronach internetowych, portalach społecznościowych, dokumentach firmowych oraz sukcesywnie wprowadzanych materiałach reklamowych. Zmiana logotypu oraz całej identyfikacji wizualnej była naturalnym efektem poszerzenia zakresu działalności naszej firmy oraz przeobrażeniem jej struktury na przestrzeni przeszło 20 lat działalności. 

Myśląc o nowym logo, chcieliśmy zachować jego prosty i techniczny charakter, który będzie nawiązywał do obecnego profilu naszej działalności. Zależało nam jednak by łączył on tradycję z nowoczesnością. Został zastosowany nowoczesny krój liter, który nadał logotypowi lekkości i świeżości.

working-guy

Nasz nowy znak graficzny aktualnie obrazuje zarówno naszą identyfikację z firmą jak i wszystkie dziedziny wokół, na których jesteśmy skupieni. Inspiracją do stworzenia znaku graficznego stał się akronim DA (Drukarnia Akapit). Zmiana logotypu i wizerunku firmy jest bardzo ważnym wydarzeniem w naszej działalności. To kolejny krok do dalszych zmian, umacniania dotychczasowych i budowania nowych relacji z otoczeniem oraz kontynuacja kierunku rozwoju firmy, którym jest dostarczanie usług 
o najwyższej jakości. 

Wierzymy, że nowy logotyp w przyjazny sposób będzie wizualizował zmiany jakie dokonały się w naszej firmie na przestrzeni ostatniego roku.

character