Praca
OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH

Opis stanowiska: obsługa maszyn introligatorskich: gilotyny i/lub falcerki i/lub maszyny szyjącej, Wymagania: dokładność, dobra organizacja pracy, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, sumienność, dyspozycyjność (dwie zmiany: 6-14, 14-22), umiejętność pracy w grupie, mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn introligatorskich. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i efektywności, pomoc doświadczonych współpracowników w pierwszych tygodniach pracy, pracę w przyjaznej atmosferze. ...

PRACOWNIK INTROLIGATORNI

Opis stanowiska: wykonywanie ręcznych prac introligatorskich pomoc w innych pracach introligatorskich. Wymagania: dokładność, dobra organizacja pracy, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, sumienność, dyspozycyjność (dwie zmiany: 6-14, 14-22), umiejętność pracy w grupie. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i efektywności, pomoc doświadczonych współpracowników w pierwszych tygodniach pracy, pracę w przyjaznej atmosferze. ...

MAGAZYNIER

Opis stanowiska: Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, czuwanie nad ich odbiorem jakościowym i ilościowym, sporządzanie dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia. Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami. Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie. Kontrola wydawanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym. Odpowiednie pakowanie i zabezpieczanie materiałów ...

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Drukarnia Akapit sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Węglowej 3, w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

CV prosimy przesyłać na adres: sekretariat@drukarniaakapit.pl.